İş İlanları

iş

 

Tarih: 06/01/2016

1-Merhabalar,60 yaş üstü,son dönemde çok fazla sağlık problemi yaşamış olan ve şu an yürüyemeyen bir danışan için evde psikoterapi yapabilecek psikoterapist arayışındayız, danışan İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmektedir, evde psikoterapi hizmetleri ile ilgili bilgisi arkadaşlar dönüş yapabilirse çok sevinirim.Herkese iyi çalışmalar.

Psk.Naz Deniz psknazdnz@yahoo.com

2-Ankara’da, ozgul ogrenme guclugu-disleksi- alaninda calisan, guvenilir bir ozel egitim merkezi ariyoruz. Tavsiye edebileceginiz merkezler var ise, geribildirimleriniz icin cok memnun olurum.

Simdiden tesekkur ederim,
Uzm. Zeynep Emine Okur-Gueney,
Klinik Psikolog,
Klinikum rechts der Isar,
TUM Munich
Germany

3- 19 yaşında OKB belirtileri gösteren bir danışan için İstanbul Bakırköy civarında psikiyatrist önerisine ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Uzm.Psk.Didem Evre

didemevre@hotmail.com

4-Herkese merhaba, İzmir’de yaşayan yüksek mevkide çalışan tanınmış bir ailenin boşanma öncesi hem kendileri hem de çocukları için ( 10 yaşında kız çocuğu) danışmanlık yapabilecek tecrübeli uzman önerisinde bulunmanızı rica ediyorum. Önce ben irtibata geçeceğim o yüzden geridönüşleriniz bana olursa sevinirim, durum çok acil, hepinize kolay gelsin…
Uzm. Klinik Psikolog Nur Güngör Strateji Danışma Merkezi İstanbul

nurinneci@hotmail.com

5-Kocaeli, Gölcük civarında çocuklarla çalışan psikolog  önerebilir misiniz?

aycincivan@hotmail.com

6-vienna sertifikası olan psikolog aranıyor : irtibat mustafa bey 0532 230 9112

Uzm. Psikolog Ercihan KARADAĞ

7-25 Yaşında erkek, geçen hafta bir pitbulun saldırısına uğrayarak yüzünden yaralanan bir danışan için psikiyatrik tedavilerine destek amaçlı, travma ile çalışan bir terapist arayışımız vardır. Destek olabilecek uzmanlar mail adresimden bana bilgi verebilirlerse memnun olurum.

İyi çalışmalar,
Aslıhan Kurt
İyi günler
Uzm.Psk.Ayçin Civan Karakaş

8-Merhabalar, 37 yaşında, Anadolu yakasında oturup Maslak tarafında çalışan, 21 yıllık tanışıklığı olan biriyle 10 yıllık evlilik yaşamış ve birkaç yıl önce boşanmış, ailesiyle iletişim sorunları yaşayan ve bu durumun boşanmasında etkili olduğunu düşünen bir kadın için danışman ihtiyacı var.

Yardımcı olabileceğini düşünen kişiler, bu konudaki deneyimlerini, çalışma yerini, ücretini ya da ekstradan yarar sağlayabilecek diğer bilgiler içeren bir mail atabilirler. Teşekkürler.

Psk. Atilla Atış